Niiet on aeg siis üleilmse trendiga kaasa minna ja blogida nigu ull jänes... Kus sa ikka pääsed, kui igasugu ninasarvikud ja võrnud juba blogivad. Egas ma neist kehvem ole!
2 kommentaari:
Anonüümne
ütles ...
Meil oli ka alguses raske. Isegi väga. Aga näe - ellu jäime!
2 kommentaari:
Meil oli ka alguses raske. Isegi väga. Aga näe - ellu jäime!
Avv. Ise ka tead kui hea sa oled?:D
Postita kommentaar