teisipäev, 13. märts 2007

Algus on raske..

Niiet on aeg siis üleilmse trendiga kaasa minna ja blogida nigu ull jänes... Kus sa ikka pääsed, kui igasugu ninasarvikud ja võrnud juba blogivad. Egas ma neist kehvem ole!

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Meil oli ka alguses raske. Isegi väga. Aga näe - ellu jäime!

Anonüümne ütles ...

Avv. Ise ka tead kui hea sa oled?:D